COMUNICAT

 

Comisia Electorală Locală, reprezentând Colegiul Medicilor Stomatologi Timiș, cu sediul în Timișoara, str. Iancu Văcărescu, nr. 23, județul Timiș, CIF 17094018,

formată din membri:

Președinte – Dr. Diosi Andreia – Elvira

Secretar – Dr. Muntean Dana

Membri – Dr. Supuran Ioana

              – Dr. Marinescu Ioan Dănuț

              – Dr. Stamorean Mihaela

              – Dr. Popa – Olariu Codruța

Comisia Electorală Locală a CMS Timiș vă prezintă lista cu candidaturile înregistrate de Comisia Electorală Locală a CMS Timiș pentru Consiliul Local Timiș și pentru Adunarea Generală Națională a CMSR.

 

LISTA CU CANDIDATURILE DEPUSE PENTRU MEMBRU ÎN CONSILIUL TERITORIAL AL

CMS TIMIȘ:

MANDATUL 2023 – 2027

 

Nr.Nume si prenume candidat
1.Dr. Andrieș Mihaela
2.Dr. Barbu Delia
3.Dr. Băleanu Ioana Doina
4.Dr. Biță Romina
5.Dr. Chilea Irina
6.Dr. Clonda Șerban Cezar
7.Dr. Copăceanu Gheorghe
8.Dr. Crăciun Vasile
9.Dr. Damian Dorel
10.Dr. Demian Alina
11.Dr. Dragomirescu Dan
12.Dr. Drăgotoiu Delia
13.Dr. Georgescu Anca
14.Dr. Kondoros Alexandru
15.Dr. Mărieș Ileana
16.Dr. Meche Andreea
17.Dr. Melenciuc Adrian
18.Dr. Muntean Cosmina
19.Dr. Ntagkas Filip
20.Dr. Oancea Elena
21.Dr. Păduraru Ioana
22.Dr. Păduraru Radu
23.Dr. Păduraru Raul
24.Dr. Pâșlea Anca
25.Dr. Podariu Angela
26.Dr. Rusu Darian
27.Dr. Sava – Roșianu Ruxandra
28.Dr. Sârbu Ciprian
29.Dr. Sireteanu Sanda
30.Dr. Stani Paula
31.Dr. Stoianov Goran
32.Dr. Șutean Dan Ioan
33.Dr. Tofan Sergiu
34.Dr. Toman Gabriela
35.Dr. Trăistaru Rovena
36.Dr. Tudor Mirona
37.Dr. Văcărescu Carla
38.Dr. Vițian Dragoș Laura
39.Dr. Voișian Mircea

 

 

LISTA CU CANDIDATURILE DEPUSE PENTRU REPREZENTANT IN ADUNAREA GENERALA NATIONALA LA NIVELUL CMS TIMIȘ:

MANDATUL 2023 – 2027

 

Nr.Nume si prenume candidat
1.Dr. Andrieș Mihaela
2.Dr. Barbu Delia
3.Dr. Băleanu Ioana Doina
4.Dr. Chilea Irina
5.Dr. Clonda Șerban Cezar
6.Dr. Copăceanu Gheorghe
7.Dr. Damian Dorel
8.Dr. Demian Alina
9.Dr. Drăgotoiu Delia
10.Dr. Georgescu Anca
11.Dr. Kondoros Alexandru
12.Dr. Mărieș Ileana
13.Dr. Meche Andreea
14.Dr. Melenciuc Adrian
15.Dr. Muntean Cosmina
16.Dr. Ntagkas Filip
17.Dr. Oancea Elena
18.Dr. Păduraru Ioana
19.Dr. Păduraru Radu
20.Dr. Păduraru Raul
21.Dr. Pâșlea Anca
22.Dr. Podariu Angela
23.Dr. Rusu Darian
24.Dr. Sârbu Ciprian
25.Dr. Stoianov Goran
26.Dr. Șutean Dan Ioan
27.Dr. Tofan Sergiu
28.Dr. Trăistaru Rovena
29.Dr. Tudor Mirona
30.Dr. Văcărescu Carla
31.Dr. Vițian Dragoș Laura
32.Dr. Voișian Mircea

 

Președinte                                                             Secretar 

Dr. Diosi Andreia – Elvira                                     Dr. Muntean Dana

                                                                           

Alegerile vor avea loc în data de 11.11.2023, la sediul Colegiului din Timișoara, str.Iancu Văcărescu, nr. 23, județul Timiș, în intervalul orar 8.00 – 18.00.

Vă așteptăm cu drag la vot.